Karan Johar ve Ekibi Vurulmakla Tehdit Edilmiş!

Bollywood, birkaç on yıl boyunca birçok arkadaşlığın ve hatta bazı arkadaşlığın düşmanlığa dönüşmesine tanık oldu. Ancak, kayda değer bir dostluk, film yapımcısı Karan Johar ve Shah Rukh Khan arasındaydı. İkili sadece ekran dışında en iyi arkadaşlar olmakla kalmadı, aynı zamanda birlikte gişe rekorları kıran filmler de yaptı.
2017'de film yapımcısı, güçlü dostluklarını sergileyen bir olayı anlattığı bir anı kaleme aldı. Süperstar, film yapımcısı için kurşun yemeye hazırdı ve başı beladayken yanından ayrılmayı bile düşünmedi.
Kuch Kuch Hota Hai'nin gösterime girmesi sırasında Karan Johar, görünüşe göre filminin o cuma gösterime girmesini istemeyen yeraltı gangsteri Abu Salem'den bir telefon aldı. Bollywood Life tarafından bildirildiği üzere arama, gangsterin "Oğlunuz kırmızı bir tişört giyiyor, onu şu anda görebiliyorum. Bu filmi cuma günü yayınlarsanız onu vuracağız.'' dediğini duyan annesi Hiroo Johar tarafından alındı.
Bunu duyan KJo'nun annesi şok oldu ve hemen kapıya koştu ve asansör numarasına basmaya başladı. Film yapımcısı dokuz kat yukarı çıktığında, onu odanın içine sürükledi ve polisi aramasını istedi. Alıntıda şöyle deniyor, "O akşam babam, Shah Rukh, polisler, Adi, herkes oradaydı. Polisler bize, 'Sizi koruyacağız ama devam etmelisiniz. Korkunu onlara gösteremezsin. Prömiyeri perşembe günü yapmak zorundasın.''
Tehdide rağmen, Karan Johar ve ekibi yine de prömiyeri yaptı. Film yapımcısı kıdemli aktör Shammi Kapoor'un galaya katılmak için arabasından inmesini istedi ama KJo onu korumak için iki güvenlik görevlisiyle birlikte küçük bir odaya kilitlendi. Annesi Karan'ın hayalini gerçekleştiremeyeceğini biliyordu. Shah Rukh'a bundan bahsetti. Süperstar daha sonra içeri girdi, Karan'ı dışarı sürükledi ve annesini temin etti, "Ne saçmalık! Burada karşında duruyorum. Bakalım seni kim vuracak. Tam burada duruyorum. Hiçbir şey olmayacak. Ben bir Pathan'ım. Bana bir şey olamaz ve (Hiro Johar'a dönerek) oğluna da bir şey olmayacak. O benim kardeşim gibidir. Hiçbir şey olmayacak.'' demiş.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?