Kartik Aaryan'ın Türk Hayranları Bu Habere Üzülecek

Bir aşık çocuk, bir haber spikeri, Bir hayalet avcısı ve çok daha fazlası, çok yönlü aktör Kartik Aaryan, Disney+ Hotstar'da Alaya F ile birlikte Freddy filminde birlikte görülecek. Yapımcılığını Balaji Telefilms ve Northern Lights Films üstlendiği ve yönetmenliğini Shashanka Ghosh'un yaptığı film, heyecan verici bir gerilim filmi ve Kartik Aaryan'ı hiç görülmemiş bir karakterle bizlere gösterecek. Film yakında yalnızca Disney+ Hotstar'da yayınlanacak. Gözüm yaşlı.
Disney Star, Disney+ Hotstar ve HSM Entertainment Network İçerik Başkanı Gaurav Banerjee, ''Artık en yenilerden Bollywood süperstarı Kartik Aaryan'ı Disney+ Hotstar'a davet etme zamanı! Kartik'in son gişe rekorları kıracak filmi Freddy'nin yayınlanması doğrudan Disney+ Hotstar'da olacak bir gerilim filmi." diyor.
Disney+ Hotstar ile olan ilişkisinden bahseden Kartik Aaryan, ''Freddy'nin bir parçası olduğum için kendimi şanslı hissediyorum; filmin hikayesi daha önce keşfetmediğim bir şey. Zanaatımı denememe ve yeni bölgeleri keşfetmeme izin verdi. Yakında Disney+ Hotstar'da gösterime girecek filmi sabırsızlıkla bekliyorum ve izleyicilerin bu yeni karakteri seveceğini umuyorum." diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?