Katrina Kaif Güney'de Filmler Yapmak İstiyor!

Şu sıralar yaklaşmakta olan korku-komedi filmi 'Phone Bhoot'un vizyona girmesini bekleyen Katrina Kaif, Güney Hindistan'dan filmler yapmak istediğini paylaştı.
Aktris, 2004 Telugu yapımı Malliswari ve 2005'te çıkan Allari Pidugu ve Malayalam filmi Balram vs. Tharadas gibi güneyde bazı filmler yapmıştı.
Gelecek planlarının güneye kaymasını ayrıntılandıran Katrina Kaif, IANS'a şunları söyledi: "Yeterince zorlayıcı ve güçlü bir karaktere sahip bir senaryo olursa, dil benim için bir engel olmayacak. Güney Hindistan'da çalışan bazı olağanüstü yönetmenlerimiz var."
Katrina Kaif, Mani Ratnam'ı ve son çıkardığı Ponniyin Selvan'ı bol bol övmeye devam etti: ''En iyi ve en yeni örnek Mani Ratnam'ın 'Ponniyin Selvan: 1'idir. Ne kadar harika bir film, değil mi? Ne kadar ihtişam, güzel kareler ve müzik... Hayatının bu aşamasında bu kadar büyük ölçekte bir film yapmak, ikonik bir yönetmenin cesaretini kanıtlıyor.''
Katrina'nın Vicky Kaushal ile evliliğinden sonraki ilk filmi olan Phone Bhoot'ta Siddhant Chaturvedi ve Ishaan Khatter da rol alıyor. Yapımcılığını Excel Entertainment'ın üstlendiği film, 4 Kasım 2022'de vizyona girecek.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?