Katrina Kaif'i Hayalet Olarak Görmek Farklı Olacak!

Katrina Kaif, karakterini denemeye hazır ve şimdi Phone Bhoot'ta bir hayalet rolünü oynamaya karar verdi. Aktris, Siddhant Chaturvedi ve Ishaan Khatter'ın da yer aldığı korku-komedisinde yer alması için Excel Entertainment tarafından ekibe alınmıştı.

Katrina Kaif, Siddhant Chaturvedi ve Ishaan Khatter üçlüsünün yer aldığı filmin ilk görüntüsü, sıra dışı oyuncu kadrosuyla seyirciler arasında merak uyandırdı. Filme yakın bir kaynak, oyuncu hakkında şunları söyledi: ''Phone Bhoot, şüphesiz kasabanın uzun zamandır konuşulan bir filmi. Seyirci film hakkında olduğu kadar hikayenin bazı unsurlarını da biliyor olsa da, herkesi meraklandıran büyük soru filmdeki hayaletin detaylarıydı. Katrina'nın ilgi çekici filmografisinde birçok göz alıcı karakter denemesi yaparken, bu sefer filmde ilk kez bir hayalet karakterini oynarken görülecek. Filmin bu Diwali sezonunda vizyona girmesi planlandığından, Katrina'nın beyaz perdede bu kadar farklı bir rol oynadığını görmek heyecan verici olurdu. Katrina'nın kendine özgü çekiciliği ile bir hayalet olarak gelmesi filmde izlemek için bir zevk olacaktır. Phone Bhoot ayrıca Kartina'nın evliliğinden sonraki ilk filmine damgasını vuracak.'' 
Katrina Kaif, Siddhant Chaturvedi ve Ishaan Khatter kısa süre önce ev sahibi olarak Karan Johar ile Koffee With Karan 7'ye katıldılar. Seyirciler ekran dışı dostluklarına bir göz atarken, onları beyaz perdede de bir arada görmekten oldukça heyecanlı görünüyorlar. Gurmmeet Singh tarafından yönetilen ve Ravi Shankaran ve Jasvinder Singh Bath tarafından yazılan Phone Bhoot, Ritesh Sidhwani ve Farhan Akhtar tarafından yönetilen Excel Entertainment tarafından üretildi. Film, Diwali sonrası bir sürüm olacak ve 4 Kasım'da gösterime girecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.