Katrina Kaif İlk Kez Çifte Rolde Mi Görülecek?

PhoneBhoot'un merakla beklenen fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve izleyicilerden olumlu yanıt aldı. Filmin vizyona girmesi yaklaşırken, Katrina Kaif'in Siddhant Chaturvedi ve Ishaan Khatter'ın başrolünde olduğu bu filmde çifte rol oynayacağı söyleniyor. İlginç bir şekilde, Kat ilk kez ikili bir rol oynayacak.
Pinkvilla'nın bir raporu o zamana kadar devam edecek bir şeyse, tüm Kat hayranları favori aktrislerinin çifte rol üstlendiğini görecekler. Bir kaynaktan alıntı yapan portal, Katrina'nın PhoneBhoot'ta çifte rol oynayacağını belirtti. Bununla birlikte, ne oyuncunun ne de yapımcıların aynı şeyi onaylamadığını veya ima bile etmediğini belirtmekte fayda var. İhtimal bile olsa paylaşmak bize düşer.
Gurmmeet Singh yönetmenliği hakkında konuşmak gerekirse, bir hayalet ve hayalet avcısı olmak isteyen iki sıradan insan etrafında dönüyor. Siddhanth ve Ishaan'ın karakterleri bir yolculuğa çıkarlar ve eğlenceli ve sevimli Katrina Kaif hayaleti ile karşılaşırlar - orada hayaletleri 'özgür' kılmak ve böylece 'moksha'ya (kurtuluş) ulaşmak için orada olan bir hayalet. Nedense saçma geliyor...
Üçlü, bhoot'ların (hayaletlerin) dünyasını temizlemeye ve kurtuluşa ulaşmalarına izin vermeye başlarken, Jackie Shroff'un girişiyle yolculukları sarpa sarıyor. Filmin 4 Kasım'da vizyona girmesi planlanıyor. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?