Kiara Advani Projeden Vazgeçti!

Aralık 2020'de film yapımcısı Ashutosh Gowariker, popüler FMCG zincir markası Lijjat Papads'ın başarısı üzerine bir film çekeceğini duyurdu. Ashutosh Gowariker Productions bayrağı altında sunulan; Karram Kurram adlı film, geçmişte Ashutosh'a yardımcı olan Glenn Baretto ve Ankush Mohla tarafından yönetilecekti. Aslında, yapımcılar projede yer almak için Kiara Advani'de karar kıldılar. Şimdi, aktrisin projeden vazgeçmeye karar verdiğini duyuyoruz.
Projeye yakın bir kaynak Bollywood Hungama'ya şunları söylüyor: ''Başlangıçta Kiara, Karram Kurram'da rol almak için imza attı. Ancak, şimdi aynı şekilde iptal etmeye karar verdi. Görünüşe göre Kiara, filmin yeterince ticari olmadığını düşünüyor ve kendisi için de mükemmel olacağını düşünmüyor.'' Kaynağa, filmin yapımcılarının girişim için yeni bir kadın başrol açıklayıp açıklamayacağını sorun ve ekliyor: "Şimdiye kadar Kiara'nın geri çekileceğine dair duyuru resmi olarak yapılmadı, ancak karar verildikten sonra kesinlikle yeni bir başrol açıklayacaklar."
Filme gelince, Karram Kurram, evlerini geçindirmek için altı ev kadınını bir araya getirmek için bir kadın kooperatifi örgütü kuran bir kadının hikayesini anlatıyor. Bugün, mahila griha udyog örgütü, altmış yılı aşkın bir süredir binlerce kadının evini ayakta tutuyor. Kiara Advani'ye gelince, en son JugJugg Jeeyo'da görülen aktris Govinda Naam Mera'da, ardından Telugu filmi RC15'te ve Kartik Aaryan'ın başrol oyuncusu olduğu Satyaprem Ki Katha'da yer alacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?