Kralın Tiger 3 İçin Çekimleri Hala Gerçekleşmedi

Şubat 2022'de Salman Khan; Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham'ın başrolde olduğu Siddharth Anand'ın yönettiği Pathaan'daki rolü için çekim yaptı. Pathaan, Ek Tha Tiger ile başlayan hikayeyi sürdürürken, oyuncu Tiger serisinden Tiger rolünü oynarken izlenecek. Salman, bunun için 15 gün ayırmıştı ve çekim için tek bir kuruş talep etmeyi reddetmişti.
O zamandan beri, SRK'nin Tiger 3'teki rolüyle ilgili geniş spekülasyonlar yapıldı. Ancak aksiyon sahnelerinin çekimi henüz gerçekleşmedi. Tiger 3 ekibi, Hint Sineması'nın en büyük iki süperstarının yeniden bir araya geldiği bu bölümü çekmeden önce SRK ve Salman'ın kombinasyon tarihlerini düşünüyor.
Bollywood Hungama daha önce Salman'ın Pathaan'da uzun bir aksiyon dizisinin parçası olacağını ve burada bir helikopterden giriş yaparak SRK'yi kurtardığını ve bu da Rusya'da ikisini içeren bir kovalamaca dizisine yol açacağını bildirmişti (umarım dediğiniz gibidir de hayal kırıklığı yaşamayız). SRK'nin rolünün ayrıntıları gizli tutuldu, ancak kaynak, SRK'nin rolünün dinamiğinin Salman'ınkinden çok farklı olacağını bildiriyor.
Pathaan 25 Ocak'ta piyasaya sürülecek olsa da, Tiger 3 Diwali 2023 için ayarlandı

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?