Madhuri Dixit'in Dans Etmek İsteyeceği Oyuncu

Madhuri Dixit Nene, OG kraliçesi olduğunu defalarca kanıtladı ve kaç yıl geçerse geçsin kimse onun gibi ekrana zarafet getiremez. En son Amazon Prime Video'nun ilk orijinal filmi Maja Ma ile ekranlarımıza gelen oyuncu, Boom Padi'deki dansının görselleri hala hafızalarımızda taze. Tüm bunların ortasında, kıdemli oyuncu şimdi bir dans numarası için Hrithik Roshan ile işbirliği yapmak istiyormuş.

Ekip Maja Ma için hazırlanırken, Gajraj Rao, Srishti Shrivastava ve Ritwik Bhowmik'in de dahil olduğu oyuncularla birlikte Madhuri, birçok şey hakkında konuştukları eğlenceli bir sohbet için Koimoi'ye katıldı. Bunun arasında Dixit'e ilginç bir soru sorulmuş ve cevabı hepimizi oldukça heyecanlandırdı.
Özel sohbette Madhuri Dixit Nene'e 90'larda birlikte çalışacağı şu anki nesilden bir dansçıyı sormuşlar. Oyuncu ilk başta soruyu irdelemek ve bir cevap düşünmek için birkaç saniye durdu ancak kısa sürede oldukça hızlı bir şekilde cevabını verdi.
Herkes Nora'yı söyleyeceğini düşünürken Madhuri Dixit Nene, ''Bence Hrithik Roshan.'' dedi ve bu, Srishti Shrivastava, Ritwik Bhoumik ve Gajraj Rao'nun da dahil olduğu geri kalanlar için heyecanlarını göstermek için ipucuydu. İkisini tek karede hayal etmek...nasıl fikir?
Bu arada, aynı sohbet sırasında Madhuri, onlarca yıldır bir süperstar olmaktan ve ardından bir karakteri oynamak için yıldızlığı bırakmaktan da bahsetti. "Pekala, ben böyleyim. Çok normalim, etiketleri hiç yanımda taşımam. Benim için ben sadece bir aktrisim ve bu benim mesleğim ve ben de bir insanım.'' 
Madhuri Dixit Nene ekledi, "Yani benim için insan ilişkileri herhangi bir etiketten veya takip edebileceğim herhangi bir şeyden daha önemli gibi. Yani belirli bir rolü oynarken, sete karakterimi düşünerek gittiğimde, kim olduğumu, nereden geldiğimi, karakterin yolculuğunun ne olduğunu ve ne yapacağını düşünüyorum. Bu süreçte, bir yıldız olan Madhuri Dixit olduğum düşüncesi aklımdan hiç geçmedi.''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?