Nice 10 Yıllara Khan Çifti!

Bollywood oyuncusu Kareena Kapoor Khan, pazar günü, 10. evlilik yıldönümü vesilesiyle eşi Saif Ali Khan'a samimi dileklerini gönderdi.
Kareena, Instagram'da, "Ben ve sen, sen ve ben sonsuza kadar ilerliyoruz. Nice 10 yıllara, Yakışıklı Adam." başlıklı birkaç nostaljik fotoğraf paylaştı. Ay amin ablam.
'Heroine' oyuncusu bu fotoğrafları paylaştıktan kısa bir süre sonra, hayranlar ve birçok Bollywood ünlüsü yorum bölümünü kırmızı kalp ifadeleri ve çift için dileklerle doldurdu. Oyuncu ablası Karishma Kapoor, "Sonsuza kadar favori çift.'' yorumunu yaptı. Malaika Arora, "Mutlu yıldönümleri aşklarım." yazdı. Bir hayran ise, "Favori Bollywood çifti! Zamansız ve zahmetsiz." yorumunu yaptı. Sanırım benim favori yorumum da bu olacak, haha.
Kareena ve Saif, 'LOC Kargil' (2003) ve 'Omkara' (2006)'da birlikte çalıştılar.
Birbirlerine aşık oldukları zaman 2008 yapımı 'Tashan' filminin setlerindeki zamandı. Ve 16 Ekim 2012'de de dünya evine girdiler.
2016'da oğlu Taimur'u kucaklarına aldılar ve Şubat 2021'de de Jeh'i karşıladılar. Tabii bildiğiniz üzere Saif'in iki çocuğu daha var fakat konumuz bu değil.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?