Nice Yıllara!

Deepika Padukone, sosyal medya hesabına gitti ve dört yıllık düğün duyurusunu kutlamak için Ranveer Singh ile çok güzel bir fotoğraf paylaştı. 21 Ekim 2018'deki büyük duyuruyu yapmadan önce birkaç yıl birbirleriyle çıktılar.
Güzel fotoğrafın yanı sıra 21 Ekim 2018 tarihli bir kart da paylaştı. Deepika, Instagram Hikayelerine “4 yıl önce!” yazdı. Çift, 14 Kasım'da Como Gölü'nde Konkani ve Sindhi ritüellerine göre iki düğün töreniyle evlendi.
Kartta şunlar yazıyordu: "21.10.2018. Ailelerimizin kutsamaları ile 14-15 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleşecek düğünümüzü paylaşmak bize büyük mutluluk veriyor. Sahip olduğunuz tüm sevgi için teşekkür ederiz. Sevgi, sadakat, dostluk ve birliktelikten oluşan bu inanılmaz yolculuğa çıkarken sevgiler yıllar boyunca üzerimize yağdı. Sevgilerle, Deepika ve Ranveer."
Deepika ve Ranveer şu anda ilgili iş atamaları ve seyahatleriyle meşguller. Deepika şimdi, önümüzdeki yıl 25 Ocak'ta vizyona girecek Shah Rukh Khan ile 'Pathaan'ı dört gözle bekliyor. Şu anda Prabhas ile 'Project K' üzerinde çalışıyor. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?