Nora Fatehi Ayrılıktan Sonra Kendini Toparlayamamış!

Nora Fatehi, bugün Bollywood endüstrisinde büyük bir isim. Zamanında Dilbar şarkısı ile bayağı bir ünlendi ve ünü hala devam ediyor. Şimdi her şey bir masal gibi görünse de Dilbarlı kızımız Angad Bedi ile yaşadığı çirkin ayrılık sonrası depresyona girince sessizliğini bozdu. 
Bilmeyenler için, Angad ve Nora'nın ciddi bir ilişki içinde olduğu bildirildi. Angad'ın, oyuncuyu birlikteyken aldattığı iddia ediliyor. Bunu da bir ayrılık ve aktörün kısa süre sonra Neha Dhupia ile evlenmesi takip etti.
2019'da Nora Fatehi, Angad Bedi ile ayrılığı hakkında konuştuğu Invite Only by Zoom sohbet programını süsledi. "İnsanların modunuz düşük olduğunda ve depresyonla uğraştığınızda güçlü olmadığınızı düşünmelerini istemiyorum. Bilin ki hala güçlüsün! Ama bu hissiyatı 2 ay boyunca kaybettim.'' dedi.
Nora Fatehi ekledi, ''''Dilbar' olmadan çok önce olan Bharat için seçmelere çağrıldığımda… Seçmelerden sonra aşağı indiğimi hatırlıyorum, bankta oturuyordum, ağlıyordum ve kendimi boktan hissediyordum, bu his ve hırsım nerede? Sonra bir kız yanıma gelip 'Bayan lütfen bu seçmeleri benim için kaydeder misiniz' diyor, ağlıyordum ve telefonunu aldım. O duvara yaslandı ve kaydetmeye başladım.''
Sohbet programı sırasında Nora, Angad Bedi olarak uyanırsa çığlık atacağını bile söyledi. Ayrıca onu "öldüreceğini" ve Vicky Kaushal ile 'takılmayı' ve Sidharth Malhotra ile 'evlenmeyi' bile bunun yerine tercih edeceğini söyledi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?