Pathaan Tiger Serisinin İzinden Gidiyor!

Shah Rukh Khan uzun süredir beyaz perdeden uzaktaydı – 2018'den beri sadece Rocketry: The Nambi Effect, Laal Singh Chaddha ve Brahmāstra: Part One – Shiva'da küçük rollerde yer aldı. Şimdi hayranlar, YRF'nin Pathaan'ında RAW Ajan Feroz Pathaan olarak dönüşü için çok heyecanlı.
Yakın tarihli bir ETimes raporuna göre Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham liderliğindeki Pathaan'ın yapımcıları filmin bir sonraki bölümü üzerinde çalışmaya başladılar. Projeye yakın kaynaklar, yapımcıların şu anda geliştirilmekte olan Pathaan devam projesine daha fazla karakter eklemeye karar verdiğini öğrendi.
Pathaan yapımına yakın bir kaynak portala Shah Rukh Khan-Deepika Padukone filminin Salman Khan ve Katrina Kaif'in Tiger serisinin izinden gideceğini söyledi. ''Pathaan ekibi filmin devamını yazmaya başladı ve Tiger filmleri gibi hikaye çeşitli ülkelere seyahat edecek.'' dediler.
Bu Siddharth Anand yönetmenliğinde SRK, Deepika Padukone ve John Abraham'ın yanı sıra Ashutosh Rana ve Dimple Kapadia da rol alıyor. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?