Projenin Çekimlerine Birkaç Ay İçinde Başlanacak

Varun Dhawan ve Samantha Ruth Prabhu, Russo Brothers'ın Prime Video için hazırlanan Amerikan projesinin Hindistan uyarlaması olan Citadel adlı bir dizide rol alacak. Aynı şekilde, oyuncu bir lehçe koçu ile Hintçesi üzerinde çalışıyor. Şimdi ise dizinin hangi çağda geçtiği konusunda ilginç bir gelişme var.
Pinkvilla tarafından hazırlanan bir rapora göre, Citadel India da 1990'larda, iki zaman çizelgesinde - 90'ların başında ve sonunda geçiyor. Oyuncular, kasım ayı başlarında Prime Video dizisi için atölye çalışmalarına başlayacak. Yapımcılar, Varun Dhawan ve Samantha Ruth Prabhu için özel bir görünüm üzerinde çalışıyorlar. Plan, Varun'un Bhediya'nın promosyonlarını tamamlamasıyla ve Samantha'nın da kendi taahhütlerini tamamlamasıyla, projeyi kasım sonu veya aralık ayı başına kadar çekime başlatmak.
Russo Brothers'ın, 2023'te vizyona girecek olan Priyanka Chopra Jonas ve Richard Madden'in başrollerini paylaştığı Citadel'i finanse ettiği zaten biliniyor. Aynı proje, Citadel India, Citadel Mexico, Citadel İtalya ve daha fazlasının olduğu ülkelerde birden fazla uyarlama alıyor. Dizinin Hint versiyonunun daha geniş bir şemsiye altında Priyanka'nın karakterinin detaylarını dolduracağı bildiriliyor. Üç ila dört aylık bir süre içinde çekilecek ve yapımcılar 2023 sonuna kadar yayınlanamyı planlıyorlar. Yine bir yeniden çekim olduğu ve sizler de benim bu konudaki yorumlarımı bildiğiniz için...farklı bir yorum yapmayacağım.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?