Ranbir Kapoor ile Olan Filmini Reddetti!


Parineeti Chopra, ilk filminden itibaren oyunculuk becerileriyle büyük beğeni topladı. Aktris ayrıca repertuarındaki çeşitli türleri keşfetmesiyle de tanınıyor. Bu yüzden ona Sandeep Reddy Vanga'nın yönetmeni olduğu Animal teklif edildiğinde, seyirciler onun karaktere onay vermesini sabırsızlıkla bekledi. Filmde ilk kez Ranbir Kapoor ile birlikte yer alacaktı ve hayranlar onları ekranda birlikte izlemekten oldukça heyecanlandılar. Ancak oyuncu teklifi reddetti. Şu anda, Rashmika Mandanna filmde başrol oyuncusunu oynuyor.
India Today ile yakın tarihli bir röportajda Parineeti Chopra, neden bu adımı atmaya karar verdiğini açıkladı. ''Bunlar oluyor, hayatın bir parçası. Her gün böyle seçimler yapmalıyız. Kendiniz için doğru olan seçimi yaparsınız her zaman.'' Animal, Ranbir Kapoor'un yalnızca Hintçe'de değil, aynı zamanda diğer bölgesel Güney dillerinde de yayınlanacak olan bir Pan Hindistan filmi. Filmin bir gangster ailesi etrafında döneceği söyleniyor ve yoğun bir şekilde Mumbai ve Delhi'de çekiliyor. Kabir Singh'in yönetmeni Sandeep Reddy Vanga'nın Ranbir Kapoor ile ilk işbirliğini ve ikincisinin Rashmika Mandanna ile ilk ekran görüntüsünü işaret ediyor.
Öte yandan Parineeti, Rajshri filmi Uunchai'nin vizyona girmesi için hazırlanıyor. Sooraj Barjatya'nın farklı bir türünü keşfeden film, ani ölümünün ardından içlerinden birinin hayalini gerçekleştirmeye karar veren dört yaşlı arkadaşın hikayesini anlatıyor. Parineeti, yaşlarına ve Himalayaların zorlu hava koşullarına rağmen üç arkadaş ve ekibine zorlu Everest Dağı'na tırmanmalarına yardım ederken filmde rehber olarak görünecek. Filmin 11 Kasım'da büyük ekranlara gelmesi bekleniyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?