Rekabetten Dolayı Filmin Çıkış Tarihi Ertelenecek Mi?

Sriram Raghavan'ın yönettiği Katrina Kaif – Vijay Sethupathi'nin başrol oyuncusu olduğu Merry Christmas, bu yıl Aralık ayında ekranlarda olacak. İlginç bir şekilde, bu çıkış tarihiyle, psikolojik gerilim filmi Tiger Shroff'un başrol oyuncusu olduğu Ganapath ve Ranveer Singh'in başrol oyuncusu olduğu Cirkus ile gişede çakışacaktı. Ancak şimdi filmin yapımcılarının filmin çıkışını ertelemeye karar verdiklerini duyuyoruz.
Güvenilir bir endüstri kaynağı, Bollywood Hungama'ya çıkış tarihindeki değişiklikten bahsederken, ''Başlangıçta film, 23 Aralık'ta vizyona girecekti, ancak Ganapath ve Cirkus'un aynı gün piyasaya sürülmesiyle gişede büyük bir mücadele olacaktı. Böyle bir durumda, film seyirciyi cezbetmek için büyük bir rekabetle karşı karşıya kalacaktı. Böyle bir senaryodan kaçınmak ve elbette filmin yeterince dikkat çekmesini sağlamak ve gelirlerini en üst düzeye çıkarmak için yapımcılar filmlerinin gösterimini değiştirmeye karar verdiler.'' Yeni çıkış tarihi hakkında daha fazla ayrıntı için kaynak ekliyor: "Şu anda, filmin yapımcıları, projeye gişede açık bir pencere sağlayan ideal bir tarih arıyorlar. Buna karar verildikten sonra, yapımcılar, ertelenen çıkış tarihinin resmi bir duyurusunu yayınlayacaklar."
Ancak filmin yayınlanmasındaki gecikme haberini reddeden Ramesh Taurani, ''Bugün itibariyle hiçbir şey değişmedi. Merry Christmas hala açıklanan tarihte geliyor ve 23 Aralık'ta yayınlanacak.'' diyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?