Salman Khan Kesin Olarak Projeden Ayrıldı Mı?

Hayranlar, duyurulduğundan beri 2005 filmi No Entry'nin devamı olan No Entry Mein Entry hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyorlar. Ancak, Salman Khan'ın projeden ayrılmaya karar verdiğini iddia eden yakın tarihli bir medya raporu cereyan etti. Oyuncu henüz konuyla ilgili açıklama yapmazken yönetmen Anees Bazmee sessizliğini bozdu.
Times of India'nın bir raporuna göre, Salman birçok nedenden dolayı projeden ayrıldı. Yönetmen rapora tepki göstererek, "No Entry Mein Entry spekülasyonlarını okuyorum ve tüm bunlar benim için yeni haberler." dedi.
Ünlü film yapımcısı, "Salman filmi yapmak istiyorsa biz de yaparız. Eğer istemiyorsa biz de yapmayız. Onun aramasını bekliyorum. Onunla ne zaman buluşsam film hakkında ne yapacağını sorarım.'' dedi. Bu yorum pek de açık bir yorum değil aslında. Yani bizler hala Sallu'nun projeden çekilip çekilmeyeceğini tam olarak bilemiyoruz.
Khan'ın projeden ayrıldığını iddia eden rapordan bahseden haberde, Salman'ın tüm prodüksiyonu yönetmek istediği belirtildi. Bununla birlikte, Boney Kapoor'un birkaç yıldır tam bir prodüksiyon düzenine sahip olduğu bilinen bir gerçek. İkinci nedene gelince, Salman kalıcı haklar istedi, bu da bundan sonra devam serisinin olumsuz ve fikri mülkiyet haklarına sahip olacağı anlamına geliyor. Ve son olarak, dijital ve uydu haklarının tamamının kendisine ait olmasını de istedi.
Filmin devamı, bu yıl Nisan ayında India Today ile yaptığı görüşme sırasında Anees tarafından doğrulandı. Salman'ın çok ciddi olduğunu ve ekibin çok yakında üzerinde çalışmaya başlayacağını bildirmişti.