Salman Khan Sonunda Filmi Rafa Kaldırmaya Karar Verdi

Salman Khan, her zaman kalbinden düşünen ve kendisi için önemli olan şeylerle kişisel olarak ilgilenen ender yıldızlardan biri. Salman için böyle düşünceye sahip olduğu film No Entry 2'ydi, çünkü oyuncu, filmi Ocak 2023'ten itibaren başlatmakla çok ilgilendi. Ancak, projeyi canlandırmak için yaptığı birçok denemeden sonra, sonunda onu tamamen rafa kaldırmaya karar verdi. .
"Salman, No Entry 2'ye gönül vermiş ve bunu yapmak istemişti. Senaryoya Anees Bazmee ile birlikte oturmuş ve bunun son on yılda okuduğu en komik senaryolar arasında olduğunu hissetmişti. İlk bölüm birden fazla yasal bölüme takılmıştı. Sahara One Motion Pictures'ın dükkanını kapatması nedeniyle karışıklık oluştu. Salman başlangıçta anlaşmazlığı çözmenin kolay olacağını düşündü, ancak konunun derinliklerine indiğinde labirent çok daha karmaşıktı.'' yorumu geldi.
Yasal sorunların ötesinde, filmin bütçesi hızla yükseliyordu. "Fikir herkese ödeme yapmak ve hakları elde etmekti. Ancak ödenecek paydaşların bir listesi yapıldığında, miktar öngörülen bütçenin ötesine geçti. Salman'ın etrafındakiler, üçüncü tarafların sorunları gündeme getirme olasılığının güçlü olduğunu hissettiler.'' diye de eklendi.
Son olarak, Salman tüm olanlardan dolayı üzüldü ve No Entry 2'yi rafa kaldırmaya karar verdi. "Bir komedi filmi yapmak için can atıyor, ancak şartlar öyle ki hiçbir şey gerçekleşmiyor. Salman şimdi ocak/şubat ayından itibaren üzerinde çalışmaya başlamak için yeni bir senaryo bulma arayışında." dendi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?