Sara Ali Khan Daha Önce Canlandırmadığı Bir Karakterle Karşımıza Çıkıyor

Hayranları ve izleyicileri Prime Video'nun yaklaşan projeleri hakkında 'daha önce hiç duyulmamış' güncellemelerle karşılama sözünü tutan Varun Dhawan, yakında çıkacak olan Amazon Orijinal Filmi Ae Watan Mere Watan'ın başrolü olarak Sara Ali Khan'ın adını verdi. Varun, imzası olan, benzersiz stiliyle Sara Ali Khan'ın 1942'de Quit India Movement fonunda geçen kurgusal bir masalda cesur, aslan yürekli bir özgürlük savaşçısını oynayacağını açıkladı. Ben yakıştıramadım şahsen.
Bollywood Hungama, daha önce aktrisin özgürlük savaşçısı Usha Mehta rolünü oynayacağını bildirmişti. Bollywood Hungama'ya konuşan bir kaynak, "Sara bu filmi bu yılın başlarında imzaladı. Artık diğer taahhütlerini de bitirdiği için film için birkaç hafta içinde çekime başlanacak. Film için hazırlanıyor ve ilk kez gerçek hayattan bir karakter canlandıracağı için çok heyecanlı.''
Kaynağa göre, film büyük ölçüde Usha Mehta'nın Congress Radio adlı bir yeraltı radyo istasyonunu başlatmasına odaklanacak. 1942'deki Quit Indıa Movement sırasında birkaç ay çalıştı. Bu birkaç ay içinde, Hindistan'ın İngiliz hükümeti tarafından yasaklanan sansürsüz haberler ve diğer bilgileri yayınlayarak özgürlük mücadelesi hareketine büyük ölçüde yardım ettiği için büyük bir iz bıraktı.
Gerçek olaylardan esinlenen bir gerilim draması olan Ae Watan Mere Watan, Darab Farooqui ve Kannan Iyer tarafından yazılmıştır. A Dharmatic Entertainment Production, filmin yapımcılığını Karan Johar ve Apoorva Mehta, Somen Mishra'nın ortak yapımcılığını üstleniyor ve Kannan Iyer tarafından yönetiliyor. Amazon Orijinal Filmi, piyasaya sürüldükten sonra 240'tan fazla ülke ve bölgede Prime üyelerine sunulacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?