Shah Rukh Khan Bu Yönetmenin Oğlunu Eğitmesini İstiyor!

Çok uzun zaman önce, kralımız Shah Rukh Khan'ın en büyük oğlunun oyunculuk konusunda hevesli olmadığını bildirmiştik. Ancak Aryan Khan eğlence sektörünün bir parçası olmayı çok istiyor ama kamera arkasında kalmayı da seviyor. Film yapımında profesyonel akademik eğitim almış olsa da, şimdi ilk web dizisi için Aryan'ın daha fazla eğitim alması bekleniyor ve görünüşe göre uluslararası bir film yapımcısı altında olacak. Raporlar, Shah Rukh Khan'ın, Red Chillies Entertainment tarafından üretilecek olan ilk dizisi için oğlunu eğitmesi amacıyla Fauda yapımcısı Lior Riaz'ı iple çektiğini gösteriyor.
Bir Pinkvilla raporuna göre, bir kaynak detayları açıkladı: "Aryan, Red Chillies Productions'ın web dizisi için bir grup yazarla birlikte bir senaryo yazıyor. Bunlardan biri Lior Raz. Proje üzerinde çalışma çoktan başladı ve belki de olabilir. Aryan film yapım sürecini öğrenmek istiyor. Yönetmenliğe dalmadan önce yazar olarak kariyerine başlamak istiyor." Daha önceki raporlar, Aryan'ın ilk web dizisi için Bard of Blood'ın ortak yazarı olan Bilal Siddiqui ile işbirliği yapacağını da öne sürdü. Oyuncu seçimi de dahil olmak üzere bu projenin detayları şu anda gizli tutuluyor.
Fauda'dan bahsetmişken, Lior Raz ve Avi Issacharoff tarafından geliştirilen, İsrail Savunma Kuvvetleri'ne odaklanan ve 'Panter' olarak bilinen bir baş teröristin peşindeki bir komutanın hikayesini anlatan 2015 İsrail TV dizisi. Netflix'te mevcut diye görmüştüm.
Shah Rukh Khan'a gelince, büyük oğlu kendi yolunu bulurken kızı Suhana Khan, Zoya Akhtar'ın Amitabh Bachchan'ın torunu Agastya Nanda ve Boney Kapoor'un da ilk çıkışını yapan kızı Khushi Kapoor ile birlikte Zoya Akhtar'ın çok oyunculu filmi The Archies'de oyuncu olarak ilk çıkışını yapacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?