Shah Rukh Khan ve Nayanthara Son Programı Rajasthan'da Tamamlayacak

2023 yılı Shah Rukh Khan'ın Pathaan, Jawan ve Dunki olmak üzere üç büyük projeyle beyaz perdeye geri döneceğine şahit olacak. Haziran 2022'de, yapım şirketi Red Chillies Entertainment, büyük aksiyon projesi Jawan'ı resmi olarak duyurdu; bu filmde, düşman olarak Vijay Sethupathi ve başrol oyuncusu olarak Nayanthara ile birlikte projede başrol oynayacak. SRK, Jawan'ın ana çekim bölümlerini tamamlamak için bir süre Chennai'de olacak. Pazar günü Mumbai'ye dönmeden önce bir ay boyunca çekim yaptı. Şimdi, son programın Rajasthan'da başlayacağı bildiriliyor. Ay hadi hayırlısı.
Bir medya portalında yer alan bir rapora göre, Shah Rukh Khan ve Nayanthara, 20 günlük bir program için yakında Rajasthan'a gidecek ve bunu bir 'tamamlama' olarak adlandıracaklar. Hazırlıklar sürüyor ve yapımcılar çekim için üst düzey güvenlik sağlıyor. Önemli bölümler Rajasthan'da çekilecek denebilir.
Shah Rukh Khan, Chennai'de 200 kadınla bir aksiyon sahnesi çekmişti. Filmde ayrıca, çekimler sırasında Atlee ve SRK ile birlikte görülen Deepika Padukone'nin da sanırız ufak bir rolü var.
Red Chillies Entertainment, başrolünde Shah Rukh Khan'ın oynadığı ve yapımcılığını Gauri Khan'ın yaptığı Jawan'ı sunuyor. Jawan, 2 Haziran 2023'te beş dilde yayınlanacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?