Üç Harika Oyuncu Bir Araya Geliyor!

Son duyurular, film yapımcılarının bu tür sinemadan -yıldız karışımını bir araya getirmek- yararlanmaya hevesli olduklarını gösterdi. Bahsettiğimiz yapımcı, nadir bir yıldız karışımını bir araya getirmek, TV Czarina ve bir sonraki kadın merkezli girişimleri için Rhea Kapoor ile işbirliği yapacak olan film yapımcısı Ekta Kapoor'dan başkası değil. Birkaç ay önce Kareena Kapoor Khan'ın Rhea ile bir filmi onayladığını bilir gibiydik. Şimdi filmin kadrosuna iki isim daha eklenen Lootcase yönetmeni Rajesh Krishnan tarafından yönetilecek olan bu filmde Kriti Sanon ve Tabu da başrollerde oynayacak.
Çok uzun zaman önce, o zamanlar Laal Singh Chaddha'nın tanıtımını yapan Kareena Kapoor Khan, gerçekten de Rhea Kapoor ile bir proje yapmayı düşündüğünü açıklamıştı, ancak herhangi bir ayrıntıyı açıklamayı reddetmişti. Ancak oyuncu, filmin kadın merkezli komedi draması Veere Di Wedding'in devamı olmayacağını doğruladı. Bunun hakkında PTI'ye konuşmuştu, ''Rhea Kapoor ile bir film yapıyorum. Veere 2 değil, üç kadın hakkında bir hikaye. Biraz farklı olacak. Bu süper havalı ve eğlenceli bir hikaye.'' dedi. Oyuncu kadrosunun ayrıntılarını açıklamamasına rağmen, ''Rhea'nın iki yıldız oyuncusu var. Oyuncu kadrosunu açıklayamam ama çok heyecanlıyım.'' yorumunu yapmıştı.
Film, Kareena Kapoor Khan, Kriti Sanon ve Tabu'yu ilk kez bir araya getirecek. Filmin olay örgüsü şu anda gizli olsa da, filmin tuhaflıklarla dolu bir yaşamdan kesit draması olduğunu duyuyoruz. Ocak ayında çekime başlanması bekleniyor. Yapımcılığını Ekta Kapoor ve Rhea Kapoor'un üstlendiği filmin diğer detayları henüz açıklanmadı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?