Yepyeni Projesiyle Heyecanlandırmaya Devam Ediyor

Netflix, 11 Kasım 2022'de prömiyeri yapılacak olan yaklaşan kara komedi Monica, O My Darling'in lansman tarihini duyurdu. İlginç ve eğlenceli tanıtım gibi, ilginç karakter posteri de Rajkummar Rao'yu yeni karakter görünümünde bir pençeye hapsolmuş görüldüğü yerde gösteriyor.
Monica, O My Darling, dahil olan insanların hayatlarında kargaşaya yol açan mükemmel plan hakkındaki filmlere övgü niteliğinde bir neo-noir. Hayatta kalmanın anahtar olduğu bu şantaj suç dramasında, karanlık ve şeytani bir hız treninde en sevdiğiniz oyunculara katılırken şehvet, şantaj, ihanet, kan, gizem ve insan kafataslarını ezen bazı robotları keşfedeceksiniz.
Yönetmen Vasan Bala daha önce, "Monica, O My Darling benim için bir rüya projesiydi ve gizem ve dramayla dolu bu çarpık suç komedisiyle herkesi eğlendirmek için sabırsızlanıyoruz. Bu eşsiz hikayeyi hayata geçirmek için Matchbox Shots ve Netflix ile birlikte parlak kadromuzla güçlerimizi birleştirmek mutlak bir zevkti.''
Matchbox Shots yapımcıları Sarita Patil ve Dikssha J. Routray, ''Vasan Bala tarafından 190'dan fazla ülkedeki izleyicilere yönetilen bu muhteşem neo-noir Monica, O My Darling'de Netflix ile ortak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Heyecan verici bir hikaye, olağanüstü bir oyuncu kadrosu ve tüm ekibin sıkı çalışmasıyla bu projede daha fazlasını isteyemezdik!''
Vasan Bala'nın yönettiği ve yapımcılığını Matchbox Shots'ın üstlendiği Monica, O My Darling'de Rajkummar Rao, Huma S Qureshi, Radhika Apte, Sikandar Kher, Bagavathi Perumal, Akansha Ranjan Kapoor, Sukant Goel ve Zayn Marie gibi inanılmaz bir oyuncu kadrosu yer alacak.
Bu arada yeri gelmişken söyleyelim Rajkummar Rao, Guns and Gulaabs, Mr & Mrs Mahi ve Bheed gibi türler arasında ilginç projelerde de yer alacak.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?