Aamir Khan Bu Filmde Tekrar Yapımcılığa Mı Soyunacak?

Aamir Khan'ın yaklaşmakta olan projesiyle ilgili haberler bir süredir ortalıkta dolaşıyordu. Kendisi, geçtiğimiz günlerde çocukluk arkadaşının Delhi'deki etkinliği sırasında Champions filmi hakkında birkaç açıklama yaptı.
Aamir Khan geçtiğimiz günlerde başkentteydi ve film hakkında heyecan verici bir güncelleme paylaştı. Oyuncu, bu özel film için yapımcı koltuğunda yer almakla ilgili düşüncelerini dile getirdi.
Aamir, "Harika bir senaryo, güzel bir hikaye ve çok iç açıcı ve sevimli bir film ama ara vermek istediğimi hissediyorum." dedi. ''Ailemle birlikte olmak istiyorum, annem ve çocuklarımla birlikte olmak istiyorum. 'Champions' filminin yapımcılığını üstleneceğim çünkü filme gerçekten inanıyorum, bence bu harika bir hikaye." diye ekliyor. Seni yapımcı olarak da görmek isteriz bu filmde Aamir'ciğim.
Söz konusu film, İspanyol yapımı Campeones filminin resmi çevirim versiyonudur. Şampiyonlar anlamına gelen Campeones, basketbol zemininde geçen, kibirli bir koçun toplum hizmeti yapmaya ve gelişimsel engelli bir takımı eğitmeye zorlandığı bir spor komedi-dramı.
Campeones'da Javier Gutierrez, Jose de Luna, Gloria Ramos, Roberto Chinchilla, Athenea Mata, Luisa Gavasa, Mariano Llorente, Daniel Freire ve Juan Margallo rol aldı. Javier Fesser tarafından yönetildi. Film, yılın en büyük ulusal gişe rekorunu kırdı.
Bu arada, Hint versiyonu film, Aamir Khan Productions ile Sony Pictures International Productions ve Hindistan ve 200NotOut Productions tarafından ortaklaşa üretilecek.


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?