Aamir Khan'ın İzne Ayrılma Sebebi Shah Rukh Khan'dan Farklı!

Aamir Khan, konu ekranda karakterleri denemeye geldiğinde tam bir mükemmeliyetçi ve bu, tek bir role ayırdığı zamandan görülebilir. 90'larda aktör yılda birden fazla film yayınlarken, son 5 yılda yalnızca üç film yayınladı: Secret Superstar (2017), Thugs of Hindostan (2018) ve Laal Singh Chaddha (2022) - bunlardan son ikisi başarısız kabul ediliyor. LSC için bir şey diyemeyeceğim ama TOH'un başarısız olma sebebi bence Aamir'in asla tarzı olmadığı bir film olduğu için.

Her ikisinin de gişe rekorları kıran büyük bütçeli filmler olduğu göz önüne alındığında, birçok kişi Aamir'in ara vermesi gerektiğini düşünüyor. Shah Rukh Khan'ın ZERO'sundan (2018) sonra ara vermesi gibi. Ancak sebep bu değil. Rang De Basanti oyuncusunun bir süreliğine oyunculuktan uzak kalmak istemesinin nedeni ise ailesi.
Pinkvilla tarafından bildirildiği üzere, pazartesi günü Delhi'deki bir etkinlikte Aamir Khan yaklaşan projesi hakkında konuştu. Bu arada, oyunculuğa neden ara vermeye karar verdiğini de açıkladı. Lagaan aktörü, ''Oyuncu olarak bir film çekerken, hayatımda o kadar kayboluyorum ki hayatımda başka hiçbir şeye yer veremiyorum. Laal Singh Chaddha'nın yayınlanmasından sonra Champions adında bir film yapmam gerekiyordu. Harika bir senaryo, güzel bir hikaye ve çok iç açıcı ve sevimli bir film. Ama ara vermek, ailemle, annemle, çocuklarımla birlikte olmak istediğimi hissediyorum. 35 yıldır çalıştığımı hissediyorum ve tek bir düşünceyle işime odaklandım. Bana yakın olan insanlar için bunun adil olmadığını hissediyorum. Bu, onlarla birlikte olmak ve aslında hayatı farklı bir şekilde deneyimlemek için biraz izin almam gerektiğini hissettiğim zamandır. Oyuncu olarak çalışmadığım bir buçuk yılı, yani gelecek yılı iple çekiyorum.'' Ah, kendini hep özletiyorsun!
Champions hakkında konuşan Sarfarosh aktörü, filmin programının planlandığı gibi gideceğini, tek farkın, filmin başrolünde değil, yapımcısı olarak ekipte olması olduğunu söyledi. ''Yapımcı olarak çalışacağım, bu yüzden filmin yapımcılığını üstleneceğim. Yapmayı umduğum rolü oynamaları için şimdi diğer oyuncularla görüşeceğim. Umarım, bu iyi gider. Hayatımın bu noktasında ilişkilerimin tadını çıkarmak istediğim o aşamadayım. Bunu söyleyebileceğim en iyi yol bu.'' diyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?