Aamir Khan Uzun Bir Zamandan Sonra Kajol ile Aynı Filmde Mi Yer Alacak?

Kajol, daha önce de paylaştığımız gibi bir sonraki Revathy'nin yönettiği 'Salaam Venky'de izlenecek. Film, gerçek olaylara ve Shrikant Murthy'nin yazdığı 'The Last Hurrah' adlı bir kitaba dayanıyor. Bugün vizyona giren fragmanı insanı oldukça duygu yüklü bir yolculuğa çıkarıyor. Kajol, oğlu ölümcül hasta olan ve ölecek olan bir annenin mücadelesini önümüze getiriyor. 

Bu arada seyircinin dikkatini çeken ise Aamir Khan'ın filmdeki küçük rolü oldu. Oyuncu, 'Fanaa'dan sonra Kajol ile işbirliği yapıyor. Ekibe nasıl dahil olduğu sorulduğunda, Kajol hemen, "Revathy hanımefendi arayıp size bir şey sorduğunda kimse ona hayır diyemez." dedi.
Yönetmen Revathy, Khan'ın tepkisini paylaştı ve ekledi, "Aamir önce sadece kendi sahnelerini okumak istediğini söyledi. Sahneleri okudu ve telefonda, yapacağını söyledi. Sonra ona filmin senaryosunu anlattık. Sammeer Arora ve Kausar Munir tarafından çok iyi yazılmış. Senaryodan bir kelime bile değiştirmeyeceğim. Diyalogları olduğu gibi söyleyeceğim.''
Revathy 18 yıl sonra istikamete geri döndü. En son Shilpa Shetty, Salman Khan, Abhishek Bachchan'ın başrol oyuncusu 'Phir Milenge' filmlerini yönetmişti. Tekrar dönmesi için bu kadar uzun süren şeyi açıkladı. ''Hayat seni öyle bir noktaya getiriyor ki yürümeye devam edip bir sürü şeyi yapmayı unutuyoruz. Aniden, neden sevdiğim bir şeyi yapmadığımı fark ediyorsun. 'Salaam Venky' benim için öyleydi. Saçımı öyle hareket etmeyeyim ve sadece daha fazlasını yönlendirmek istiyorum.'' dedi. Bu haberi veya benzerini başka bir sitede görmediğim için şimdilik nedense kesin gözle bakamıyorum. Fakat ola ki Aamir'in küçük bir rolü gerçekten varsa bunu ilk duyuranlardan olmaktan gurur duyarız!

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?