Akshay Kumar Gönderisinden Ötürü Richa Chadha'yı Eleştiriyor

Akshay Kumar, Richa Chadha'yı tartışmalı 'Galwan tweet'i' nedeniyle eleştirdi. Akshay, şimdi silinmiş tweet'inin görüntüsünü paylaştı ve ''Bunu görmek canımı yakıyor. Hiçbir şey bizi silahlı kuvvetlerimize karşı nankör yapmasın.'' yazdı. Oo kavga.

Tweet, kısa sürede viral oldu.
Tüm hikaye, Kuzey Ordusu Komutanı Korgeneral Upendra Dwivedi'nin, Hindistan hükümeti tarafından emir verilmesi halinde, Pakistan'ın işgal ettiği Keşmir'i (PoK) geri almaya hazır olduğunu duyurmasıyla başladı.
Bunu takiben Richa, Twitter'daki haberlerden alıntı yaptı ve "Galwan selam çakıyor." yazdı. Bu, Hindistan ve Çin arasındaki tartışmalı Galwan bölgesine dolaylı bir ironiydi. Çok sayıda kişi, aktrisi Hint ordusunu hedef aldığı iddiasıyla suçlamaya başladığından, bu bir tartışma yaratmak için yeterliydi.
Günün erken saatlerinde Richa, tweet'inin tartışmalı etkisini fark ettikten sonra gönderiyi sildi ve daha sonra sözlerinin Hindistan halkının duygularını incitme ihtimaline karşı özür diledi. Olayı çok fazla anlamasam da, bazı bölgelere dair yapılan yorumlar tartışmalara sebebiyet verebiliyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?