Akshay Kumar'ın Bir Filmde Daha Yer Alacağı Öğrenildi

Akshay Kumar, önünde her zaman birden fazla filmi olan nadir bir yıldızdır. Ayrıca farklı türlerde filmler yapmaya da inancı var. Örneğin bu yıl bir aksiyon komedisinde (Bachhchan Paandey), tarihi dramada (Samrat Prithviraj), aile eğlencesinde (Raksha Bandhan), cinayet gizeminde (Cuttputlli) ve aksiyon macerasında (Ram Setu) görüldü. Oyuncunun programında zaten yarım düzineden fazla film var. Ve kısa bir süre önce, ikonik bir karakteri oynayacağı başka bir film çektiği ortaya çıktı.
Bugün Mumbai'de düzenlenen büyük bir etkinlikte, Akshay'ın Mahesh Manjrekar'ın başyapıtı Veer Daudale Saat'te Chhatrapati Shivaji Maharaj'dan başkasını oynamayacağı açıklandı. İlginç bir şekilde gönderilen davetiyede Akshay Kumar'ın filmin bir parçası olduğundan veya etkinlikte bulunacağından bahsetmedi. Süperstar aniden ortaya çıktı ve mevcut gazetecileri şok etti.
Veer Daudale Saat sadece Marathi'de değil, Hintçe, Tamilce ve Telugu'da da piyasaya sürülecek. Vaseem Qureshi'nin Qureshi Productions tarafından üretilen filmin tamamı Diwali 2023'te piyasaya sürülecek. Bu, bunun Akshay Kumar için Sooryavanshi (2021) ve Ram Setu'dan sonra üçüncü ardışık Diwali projesi olacağı anlamına geliyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?