Anushka Sharma Uzun Zamandan Sonra Güzel Bir Filmle Geliyor!

Güvenilir endüstri kaynaklarının bildirdiğine göre, Anushka Sharma bir sonraki filmi Chakda Xpress'in son programını Mumbai'de çekmeye başladı. Dünya kriket tarihinin en hızlı kadın oyuncularından biri olan Jhulan Goswami'nin hayatına ve zamanlarına dayanan devasa Netflix Filmi, tek hayalini gerçekleştirmek için sayısız engele rağmen başarı merdivenini nasıl ve neden tırmandığını gösterecek: evet, kriket oynamak için. Kriket çok severim ben bu arada. İzlemesi keyifli.
Üst düzey bir ticaret kaynağı, kriket biyografisinin son programından bahsederken, "Evet, Anushka'nın Chakda Xpress'in son programını çekmeye başladığı doğru. Son birkaç aydır Chakda Xpress için durmadan çekim yapıyor. Hepimizin bildiği gibi, her zaman mükemmeliyetçi olmaya çabaladı ve bu film için çok çalıştı. Anushka, ünlü hızlı kriket oyuncusunun derisine girmek için aylarca hazırlık yaptı. Şimdi Mumbai'de yorucu bir programı var.'' diyor.
Jhulan Goswami, Hindistan kadın milli kriket takımının kaptanlığını yaptı ve ülkedeki kriket oyuncuları için bir rol model oldu. 2018'de onuruna bir Hint posta pulu basıldı. Jhulan, uluslararası kariyerde bir kadın tarafından alınmış dünya rekorunu elinde tutuyor.
Bu arada Anushka da, neslinin en başarılı oyuncularından biri. 300 crore geçen filmlere sahip - Sultan, PK ve Sanju - olan tek aktris. Bu projeyi Hindistan'ın bir kadın spor ikonu için en büyük haraç haline getirmek için de elinden geleni yapacak. Filmden yana ümidim tam!