Aslında Aditya Roy Kapur Bu Kadar Ünlü Olmayabilirmiş!

2009 yılında London Dreams ile oyunculuğa adım atan Bollywood oyuncusu Aditya Roy Kapur, şimdilerde en çok arzu edilen erkekler arasında. Ülke çapında ve ötesinde milyonlarca kadın hayranına sahip kendisi. Bugün Aditya hakkında daha önce duyulmamış bir anekdotu sizlerle paylaşacağız.
Aditya, Pakistanlı bir müzisyen olarak Vipul Shah'ın London Dreams ile ilk çıkışını yaptı. Ancak Sanjay Leela Bhansali'nin Guzaarish filmindeki müzisyen rolü onun dikkatini çekti ve durumu tersine çevirdi. Kalbini role o kadar kaptırmıştı ki, Bhansali'yi etkilemek için bazı sihir numaraları öğrendi.
Aditya Roy Kapur rolü oldukça inandırıcı bir şekilde oynasa da rol için ilk tercih aslında o değildi. Film yapımcısı Bhansali'nin aklında söz konusu rol için başka biri vardı: Ranbir Kapoor.
ETimes'a göre Kapoor, aynı film yapımcısı tarafından yönetilen Saawariya'da oynadıktan sonra SLB tarafından yönetilen bir Hrithik Roshan filminde ikinci başrolü oynamak istemedi. Aditya, Guzaarish'te işte böyle bir rol üstlendi. Şans eseri diyelim mi acaba?
Daha sonra Aditya Roy Kapur, Yeh Jawaani Hai Deewani'de Ranbir Kapoor'dan sonra ikinci başrol olarak rol aldı. Film bugün bile en sevilen filmlerden biri haline geldi. Filmin vizyona girmesinden kısa bir süre sonra, birçok kişi ARK'nin Mohit Suri tarafından yönetilen romantik müzikal drama Aashiqui 2'de başrol olarak kabul edilmeyebileceğine inandı. Sonra da bildiğiniz üzere patladı gitti zaten.
2013 filmi aynı zamanda büyük bir gişe rekorları kıran film oldu ve Aditya'nın sinema kariyerinde bir dönüm noktası oldu. Daha sonra aksiyon gerilim filmi Malang (2020) ve kara komedi suç filmi Ludo'da (2020) başrol oynadı. Her iki filmdeki performansıyla övgü topladı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?