Ayushmann Khurrana'nın Filmi İçin Çoktan Çekimleri Tamamlamış!

Ayushmann Khurrana'nın Anirudh Iyer tarafından yönetilen bir sonraki filmi An Action Hero, Aralık 2023'te vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmin yapımcılığını Aanand L Rai ile birlikte Bhushan Kumar üstleniyor. Film pandemi sırasında tamamlanmıştı ve şimdi tiyatro gösterimi için hazır. Ayushmann geçmişte filmi bugüne kadarki en iyi filmlerinden biri olarak nitelendirmişti ve kaynaklara göre, kendisi için çok ihtiyaç duyulan bir hit olarak ortaya çıkması için bu filme resmen kendini verdi.
Ve şimdi, Bollywood Hungama'nın bu filmi piyasada daha da sıcak hale getirecek heyecan verici bir güncellemesi var. Gelişmeye yakın kaynaklarımıza göre, Akshay Kumar bu aksiyon gerilim filminde küçük bir rolde görülecek. "Filmin adı An Action Hero - Hint Sinemasının Orijinal Aksiyon Kahramanı Akshay Kumar olmadan bu başlıkla nasıl bir film yapılabilir? Ayushmann'ın karakterine farklılık katacak bu rolü için Akshay önemli sahnelerini çekti.'' 
Akshay harika bir yıldız olduğunu defalarca kanıtladı ve bu rolünü hem Aanand L Rai hem de Bhushan Kumar için yaptı. Kaynak bize ayrıca "Rolü tamamlaması günde sadece birkaç saatini aldı. Tüm ekip onun verimliliğine şaşırdı." dedi.