Pathaan Fragmanı Sonunda Yayınlandı!

Tam olarak iki aydan fazla bir süre içinde, Shah Rukh Khan, beş yıl sonra çok bekleneni yapıyor. En son Aanand L Rai'nin Zero filminde görülen oyuncu, yaklaşmakta olan aksiyon filminde bir casus rolünü üstlenecek. Yash Raj Films'in 50. yıl dönümünün bir parçası olarak da karşımıza çıkıyor. Siddharth Anand'ın yönettiği yapımcılar, her duyuruyu gizli tuttu, böyle yaparak insanları şaşırttı ve böylece Shah Rukh Khan'ın Haziran 2022'deki görünümüyle interneti kırdı geçirdi. Oyuncu bugün 57 yaşına girerken Pathaan yapımcıları filmin ilk fragmanını yayınladılar ve gerekli yorumlar da kralın kendisinden geli.
Haziran 2022'de Shah Rukh Khan, film endüstrisinde 30 yılını tamamladıktan sonra Instagram hesabında canlı bir oturuma ev sahipliği yaptı. Hayranlarla konuşurken, ''Pathaan'ı çekmeye başladığımızda çok eğlenceliydi. Harika oyuncular Deepika Padukone, John Abraham ve Ashutosh Rana ile diğerleri arasında bir aksiyon filmi bu. 30 yıldır yapmak istediğim türden bir filmdi. Kendimi her zaman havalı aksiyon işleri yapabilen biri olarak düşündüm. Bu yüzden, Mumbai'ye ilk geldiğimde gerçekten yapmak istediğim şeyin Pathaan hakkındaki izlenimim olduğunu düşünüyorum, umarım Pathaan'da bir oyuncu olarak bunu başarabilmişimdir.''
20'li yaşlarında bir aksiyon kahramanı olmak istediğini ancak 56 yaşında da sürecin tadını çıkardığını itiraf etti. ''Bundan zevk aldım. Çekim yapmak zorunda olmak eğlencelidir. 56 yaşında maço ve sağlam olmaya çalışıyorum. Siddharth ve tüm aksiyon ekibi çok sıkı çalıştı. İnşallah işe yarar." dedi.
Fragman:
Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?