Bu Sizin Alışık Olduğunuz Bir Karakter Değil!

Disney+ Hotstar yakında çıkacak olan tüyler ürpertici romantik gerilim filmi 'Freddy'yi duyurdu. Yapımcılığını Balaji Telefilms Ltd, NH Studioz ve Northern Lights Films, yönetmenliğini Shashanka Ghosh, başrollerini Kartik Aaryan ve Alaya F'nin üstlendiği film, 2 Aralık 2022'de Disney+ Hotstar'a özel olarak vizyona girecek.

Kartik Aaryan'ın en çok beklenen Freddy'si, minyatür uçaklarıyla oynamayı seven ve sahip olduğu tek arkadaşı evcil kaplumbağası 'Hardy' olan utangaç, yalnız ve sosyal açıdan garip biri olan Dr. Freddy Ginwala'nın yolculuğunu konu alıyor. 
Karakteri hakkında yorumda bulunan oyuncu, "Karakter pek bir karanlık - O sizin geleneksel Bollywood kahramanlarınızdan değil. Onu bir kahraman olarak görmezsiniz. Freddy'deki karakterim, zanaatımın farklı bir yönünü keşfetmeme yardımcı oldu ve bir aktör olarak her adımda yeteneklerime meydan okumam için beni cesaretlendirdi." diyor.
Filmde yer almanın heyecanını paylaşan Kartik Aaryan, ''Bu çok farklı. Sürükleyici. Bir süredir kayıp olan karanlık bir gerilim filmi. Freddy her köşe başında seni koltuğunun kenarında bırakıyor. Bu benim için çok özel bir film ve umarım izleyiciler filmle yapmaya çalıştığımız çabayı ve her şeyi takdir eder.'' Bizler de öyle umarız Kartik.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.