Çift, Bebeklerinin Görülmesini İstemiyor!

Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor'un küçük kızlarının gelişi haberi manşetlere çıkar çıkmaz hastaneye birkaç misafir geldi. Ancak bariz sebeplerden dolayı çoğunun bebeği görmesine izin verilmedi. 

Ailenin yakın bir arkadaşı, ''Aile bebeğin resimlerinin paylaşılmasını ve görülmesini istemiyor. İnsanlar bunları yapabilir, hatta güvenilir arkadaşlar bile. Ranbir ve Alia bir sabah internette bebeklerinin fotoğrafıyla uyanmak istemiyorlar. Ayrıca, yeni doğan tüm bebekler gibi onların bebeği de enfeksiyona yatkın. Her önüne gelen misafirden COVID negatif sertifikalarını göstermesi istenemez. Bu gerçekten kaba olurdu." diye açıklama yapıyor.
Bu arada Karan Johar, Londra'dan Hindistan'a geldiğinde, bebekle tanışmak için doğrudan hastaneye gitmemiş. Ertesi sabah kendisine COVID testi yaptırmış, sonuçları beklemiş ve ardından bir kamyon dolusu hediyeyle bebeği karşılamaya koşmuş. Şimdi bebek evde olduğuna göre hastane kuralları hala aynı şekilde uygulanıyor. Ziyaretçi sayısı son derece sınırlı. Göremeyeceğiz desenize.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?