Çiftin, Kızlarına Raha İsmini Koymalarının İşte Birçok Sebebi!

Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt, kızlarını 24 Kasım'da adını açıklayarak dünyaya tanıttı. Çift, bebeklerini yakın tutarken, arka planda çerçevelenmiş futbol kulübü Barcelona'nın kişiselleştirilmiş mini formasıyla adını bizlere söyledi. Adının Ranbir ve Alia'nın 8 numaraya olan takıntısıyla derin bir bağlantısı var, bu onların mutlu zamanlarını hatırlatıyor. İşte kızlarının ismini Raha koymalarının sebepleri.

İkilinin '8' Rakamına Olan Takıntıları

Ranbir Kapoor ve Alia Bhatt'ın 8 rakamıyla derin bir bağı var ve bu onların birçok mimiklerine yansıyor. Aynı şey kızlarının ismine de yansıyor. Alfabe dizisinde R 18 numarada ve H 8 numarada duruyor; böylece Raha'ya özel numarayla çift, bağlantı katıyor.
Peki Bu Neden Ranbir'in Takıntısı?
Ranbir Kapoor'un '8' yazılı araba plakalarının yanı sıra aynı numaraya sahip özel formaları da var. Oyuncu, sayıyla ilgili hiçbir batıl inanç olmadığını, ancak annesinin doğum gününün 8 Temmuz olduğunu ve sonsuzluk işareti gibi göründüğü için sayıyla bağlantı kurduğunu açıklamıştı.
Peki Bu Neden Alia'nın Takıntısı?
Alia Bhatt, Ranbir'in şanslı numarasını da sahipleniyor. Oyuncu, düğünü için özel bir '8' numaralı kalire alırken, minimalist Mehendi tasarımı da aynı şeyi yansıtıyordu. Alia'nın elmas işlemeli mangalsutra'sı da sonsuzluk tasarımı olarak 8 numaraya sahip.
Raha İsminin Anlamı
Alia Bhatt, kızının adının ardındaki anlamı açıklayarak, ''Raha adının çok güzel anlamları var... Raha, en saf haliyle, Swahili dilinde ilahi yol anlamına gelir, Sanskritçe'de Joy. Raha bir klan, Bangla'da - dinlenme, rahatlık, rahatlama, Arapça barış, aynı zamanda mutluluk, özgürlük anlamına gelir. Ve adının hakkını vererek, onu kucağımıza aldığımız ilk andan itibaren - TÜMÜNÜ hissettik! Ailemize hayat verdiğin için teşekkürler Raha, sanki hayatlarımız daha yeni başlıyormuş gibi geliyor.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?