Cirkus'un Fragman Tarihi Belli Oldu Mu?

Golmaal, Singham, Simmba, All The Best, Chennai Express ve Sooryavanshi kadar çılgın film Cirkus gibi filmlerin ardından Rohit Shetty seyirciyi eğlendirmek için geri döndüğünde 2022'nin en büyük lansmanı için geri sayım başladı. Filmde Ranveer Singh ve Varun Sharma başrol oynuyor ve her iki kahraman da filmde çifte rol oynuyor. Bollywood Hungama, Cirkus'un ilk fragmanının aralık ayının ilk haftasında yayınlanacağını öğrendi.
"Fragman 1 Aralık - 3 Aralık arasında çıkacak. Ekip, fragman için büyük bir lansman planlıyor ve fragmanın yayınlanmasına kadar büyük bir birikim olacak. Fragmanın lansmanını iki büyük şarkının lansmanı takip edecek ve son olarak 23 Aralık'ta yayınlanacak.''
Kaynak, "Bunun yanı sıra, fragman, filmin vizyona girmesine kadar her gün tüm multiplekslerde gösterilecek. Bu, Rohit'in bir ustalığı ve Ranveer de pazarlama beyninden çok etkilendi." dedi.
Ranveer daha önce Rohit ile Simmba ve Sooryavanshi gibi filmlerde çalıştı, ancak bu onların bir komedide ilk iş birliği olacak. Filmde ayrıca Pooja Hegde ve Jacqueline Fernandez de rol alıyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?