Deepika Padukone İşte O Ünlü Açık İlişkisi Hakkında Konuştu!

Bollywood endüstrisinde bu noktada, Deepika Padukone ve Ranveer Singh en başarılı çiftlerden ve güvenilir yıldızlardan biri haline geldi. Her ikisi de Hint sinemasında inanılmaz işler yapıyorlar ve filmlerinde arka arkaya olağanüstü performanslar sergiliyorlar. Bugün size, Deepika'nın Ranveer ile olan ilişkisi hakkında konuştuğu ve 2012'de sıradan bir ilişki yapmak istediği ve hazır olmadığı zamana ait bir geçmişe dönüş hikayesi sunuyoruz. Bu ikili hakkında hep 'açık ilişkideler' lafını elbet duymuşsunuzdur. Bence bu haber, böyle düşünenler için.
2018'de Deepika Padukone, Filmfare ile yaptığı bir röportajda, o zamanki erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra (muhtemelen Ranbir) aslında sıradan bir ilişki aradığını ortaya çıkardı. Gehraiyaan aktrisi, ''Bunun aslında o adamla bir ilgisi yoktu. Bir ilişki kurmaya hazır olup olmadığımla ilgiliydi. Çünkü daha önce birkaç ilişkim olmuştu ve çoğu kez güvenim kırılmıştı. Ranveer ile tanıştığımda bitkin düşmüştüm artık. Sürekli ilişkiler içinde ve dışındaydım. Sadece biraz yalnız kalmak istedim. Hiç kimseyle gelişigüzel çıkmadım. 13 yaşımdan beri ilişkiler içindeyim. İçinde bulunduğum bu ilişki 2012'de sona erdiğinde, bitmiş, mahvolmuş gibiydim. Bu gündelik flört kavramını denemek istedim. Sadece kimseye cevap vermek istemedim. Ranveer ve ben 2012'de tanıştığımızda ona 'Aramızda bir ilgi olduğunun farkındayım' dedim. 'Senden gerçekten hoşlanıyorum ama açık tutmak istiyorum, kesine bağlamak istemiyorum. Farklı insanlara ilgi duyarsam, hedeflediğimi yapacağım.' dedim.'' diyor.
Aktris daha sonra eşi Ranveer Singh hakkında hiçbir zaman emin olmadığını açıkladı ve ekledi, "Ama hiçbir şey olmadı. Bunların hiçbirini yapamadım. Aynı zamanda bu ilişkiye duygusal olarak yatırım yapmadım. Ama şimdi geriye dönüp baktığımda, altı aylıkken, duygusal olarak 'bize' oldukça bağlıydım. Bundan sonra konu ne zaman evleneceğizdi. Ondan hiçbir zaman emin olmamıştım.''
Yani aslında hepimizin duyduğu 'açık ilişki' olayı bundan ibaret. :) Evlendiler ve aşka düştüler. İşte bu kadar.