Düğünde Taraflar Birbirine Girmiş!

Vicky Kaushal ve Katrina Kaif geçen yıl aralık ayında evlendi ve düğünleri geçen yılın en çok konuşulan olaylarından biri oldu. Çift, Six Senses Fort Barwara'daki 'Sawai Madhopur'da dünya evine girdi ve düğün resimleri bir masaldan fırlamış gibiydi (gerçekten en güzel fotoğraflar bu çiftin düğününden gelmişti bence). Kat, geçtiğimiz günlerde son filmi 'Phone Bhoot'u tanıtmak için 'The Kapil Sharma Show'da göründü ve lüks düğününe dair konuşurken orada bilinmeyen nedenlerle büyük bir kavga çıktığını da sözlerine ekledi. 

Çift, önümüzdeki ay birinci yıldönümlerini kutlayacak ve hayranlar şimdiden sosyal medyada aynı konuda heyecanlanmaya başladılar.
Kapil Sharma Show'da ev sahibi Katrina Kaif'e 'Joota churai' ritüelini sordu ve bundan bahsederken, Phone Bhoot oyuncusu, düğünlerinde Vicky Kaushal'ın arkadaşları ve kendisinin kız kardeşleri arasında bir kavga çıktığını açıkladı. Efsane olay, bize bu lazım.
Katrina Kaif, "Arkamdan çok yüksek sesler duyuyordum. Döndüğümde herkesin kavga ettiğini ve ayakkabıları kendilerine doğru çektiğini gördüm. Kız kardeşlerim ve Vicky'nin arkadaşları vardı. Kelimenin tam anlamıyla kavga ediyorlardı.'' diyor.
Archana Puran Singh daha sonra oyuncuya kavganın arkasındaki kişiyi sordu ve buna Kaif, ''Bilmiyorum. O kadar meşguldüm ki soramadım.'' cevabını veriyor. Taraflar birbirine girdi desenize.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?