Fawad Khan Bir Keresinde Deepika Padukone'nun Önünde Diz Çökmüş

Ranveer Singh ve Deepika Padukone, Bollywood'un en sevilen çiftlerinden biridir. İkili, 2018'de evlenmeden önce yaklaşık altı yıl çıktı. Ama Fawad Khan'ın bir ödül töreninde Deepika'ya evlenme teklif ettiğini biliyor muydunuz? 
Fawad, Pakistan'daki popüler aktörlerden biridir. Bollywood'daki ilk çıkışını 2014'te Sonam Kapoor'un karşısında Khoobsurat ile yaptı. Daha sonra Kapoor & Sons ve Ae Dil Hai Mushkil gibi filmlerde rol aldı. Ancak siyasi nedenlerden dolayı oyuncu Bollywood filmlerinden uzak duruyor. Ki ben bu duruma çok üzülüyorum.
2016 yılında Fawad Khan, Pakistanlı aktörün büyüleyici romantik şarkısından etkilenen Deepika Padukone ile aynı sahneyi paylaştı. Oyuncu önce Roop Tera Mastana'dan dizeler söyledi ve Deepika'yı utandırarak oradan ayrıldı.
Deepika'nın daha sonra Karan Johar'a ''Önümüzdeki birkaç dakika boyunca Fawad tamamen benim.'' dediği duyuldu ve sonra dizlerinin üzerine çöktü. Fawad da gamzeli güzelliği etkilemek için dizlerinin üzerine çöktü. Seyirciler arasında oturan Ranveer Singh de anın tadını çıkarıyordu.
Deepika Padukone, saçmalamaya değer yıldızların onun için dizlerinin üstüne çökmesini sağlayan bir geçmişe tanık oldu. Ranveer Singh de aynısını yaptı ve herkesi bu muhteşem çift için kışkırttı. O anın videoları ve fotoğrafları da sosyal medyada viral oldu.