Filmin İki Kadın Başrolü Belli Oldu!

Ekim ayında Bollywood Hungama, Janhvi Kapoor'un Ali Abbas Zafar yönetmenliği olan Bade Miyan Chote Miyan için ekibe alınmak istediğini bildirmişti. Aslında, Janhvi'nin filmde Tiger Shroff ile romantik anlamda eşleştirileceğini, öte yandan Akshay Kumar'ın projede aşkla pek alakası olmayacağı öğrenilmişti. Şimdi haberlere göre, filmin yapımcılarının proje için Manushi Chhillar'ı da ekibe almak istediği öğrenildi.
PinkVilla'da yer alan bir habere göre, en son beyaz perdede ilk çıkışında görülen Miss World 2017 galibi Manushi Chhillar, Akshay Kumar'ın başrol oyuncusu Samrat Prithviraj, Bade Miyan Chote Miyan'daki kadın başrollerden birini oynaması için kararlaştırıldı. Oyuncu kadrosundan daha fazla bahseden rapor, filmde üç kadın başrol oynayacağını ve bunlardan birinin Manushi olduğunu belirtiyor. Şu anda, Janhvi ve Manushi projeye dahil olurken, yapımcıların üçüncü kadın başrol için kimi seçeceği henüz belli değil.
Filmin kendisinden bahsedecek olursak, yapımcılığını Vashu ve Jackky Bhagnani'nin üstlendiği Bade Miyan Chote Miyan'ın Ocak 2023'te çekime başlanması planlanıyor. Aslında, Pooja Entertainment'taki tüm ekip ciddi bir şekilde proje üzerinde çalışmaya başladı. Edinilen bilgilere göre Bade Miyan Chote Miyan'ın yapımcıları 15 Ocak 2023'e kadar çekime başlamayı istiyor ve aynı yılın Aralık ayında gösterime girmesi planlanıyor. Çekim programına gelince, filmin ilk ayağı Hindistan'da başlayacak ve daha sonra 100 günlük bir süre boyunca Avrupa ve BAE'deki çeşitli uluslararası lokasyonlara taşınacak. BAE de bayağı uğrak mekan oldu Hint filmlerine.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?