Fragman 20 Kasım'da!

Bollywood oyuncusu Vicky Kaushal ve film yapımcısı Karan Johar, bir sonraki işbirlikleri olan Govinda Naam Mera'nın yayınlanmasından önce komik bir video yayınladılar. Sinema gösterimi yerine, film yalnızca bir OTT platformunda yayınlanacak. Bu da Türkiye'de de belki izleme şansımız olduğunu gösteriyor.
Bollywood Hungama, yapımcıların 20 Kasım'da fragmanını yayınlamaya hazır olduğunu öğrendi. Lansman etkinliğine yapımcı Karan Johar ile birlikte başrol oyuncuları Vicky Kaushal, Bhumi Pednekar ve Kiara Advani katılacak.
Yönetmen Shashank Khaitan daha önce yaptığı açıklamada, heyecanını paylaşarak, "Bu yeni komedi türü üzerinde çalışmak büyüleyiciydi ve yetenekli bir yıldız kadrosu işi yalnızca kolaylaştırdı. Govinda Naam Mera, izleyicileri sonuna kadar merakta bırakan tam bir aile filmi. Disney+ Hotstar izleyicileri için bu heyecan verici yeni filmi yayınlayacağımız için gerçekten çok mutluyum.''
Govinda Naam Mera'nın vizyona girmesiyle Dharma Productions, Disney+ Hotstar ile ortaklığını daha da güçlendiriyor ve Karan, filmi 'güç dolu performanslarla dolu özel bir tatil filmi' olarak nitelendirdi. Hadi bakalım, umarız güzel olur.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?