Genel: Bollywood'da Neler Oldu?

Şimdi karşınıza günlük Bollywood dozuyla çıkıyoruz. İşte günün manşetleri aşağıda.
Suudi Arabistan'daki Bollywood hayranları bu haberi görmeli. Shah Rukh Khan, 'Dunki' için çekimlere devam etme yolunda ilerliyor olabilir. Süper yıldızımız sabahın erken saatlerinde görüldü ve uçağına yetişmek için havaalanında boy gösterdi. Fotoğraflar viral hale geldikten kısa bir süre sonra, birçok kişi, oyuncunun Londra setlerinden sızdırılan fotoğrafa benzer bir saç stiline sahip olduğu için Hirani'nin çekimlerine devam ediyor olabileceği konusunda spekülasyon yapmaya başladı. Olabilir tabii.
Biyografilerin taçlandırılmış kralı olarak da bilinen Akshay Kumar, yakında adı belli olmayan bir projede maden mühendisi Jaswant Singh Gill'i canlandırarak başka bir ilham verici kahramanlık öyküsünü beyaz perdeye taşıyacak. Akki, 1989'da Batı Bengal'de sel basmış bir taş ocağından 64 madenciyi kurtaran gerçek hayattaki kahramanı anlatacak.
Vicky Kaushal, hayranlara onu sevmeleri için bir neden daha verdi... Bir sonraki 'Govinda Naam Mera'nın vizyona girmesi için hepimizi tiyatroya gitmekten kurtardı. Kiara Advani ve Bhumi Pedenkar'ın da rol aldığı film OTT'de yayınlanacak, bu da hayranların filmin güzelliklerini evde aileleriyle birlikte yakalayabilecekleri anlamına geliyor.
Öte yandan, Aryan Khan'ın Karan Johar ve Zoya Akhtar'ın kendisini oyuncu olarak başlatma tekliflerini geri çevirdiğini öğrendik. Çünkü kendisi oyuncu değil, senarist ve film yapımcısı olmak istiyor. Daha önce de biliyorduk bunu zaten, sürpriz olmadı. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?