İki Büyük Film Çakışacak Gibi Görünüyor!

Şu anda Prabhas için yolunda giden pek bir şey yok. Saaho ve Radhe Shyam için eleştiri aldıktan sonra, oyuncu şu anda Adipurush nedeniyle olumsuz sözlerle karşı karşıya. Ancak, önündeki büyük projelerle işler umarız daha iyi olur. Bu büyük projelerden biri Project K ve işte Salman Khan ile bir gişe çakışması olacağını düşündüren en son güncelleme karşınızda.
Bilmeyenler için filmin yönetmenliğini Mahanati ünlüsü Nag Ashwin üstleniyor. Baahubali aktörünün yanında Amitabh Bachchan, Deepika Padukone, Disha Patani ve diğerlerinin ekranı paylaştığını göreceğiz. Konseptin 3. Dünya Savaşı etrafında döndüğü söyleniyor ve ölçeğin çok büyük olduğu söyleniyor. Şimdi, Pinkvilla'daki rapora göre, filmin Nisan 2024'te geçici olarak yayınlanması planlanıyor. "Çekimlerin bu yılın sonunda / 2023'ün başında tamamlanması bekleniyor ve ardından Nag Ashwin ve tüm ekibi post prodüksiyonun başına oturacak. Tüm drama fütüristik zaman çizelgesinde ortaya çıktığı için, yüksek bir VFX filmi. Ekip, filmde 3. Dünya Savaşı'nın kurgusal bir çatışmasını yarattı ve VFX ağırlıklı bir ekip olmasına rağmen, filmin temel USP'si drama ve duygularda yatıyor. Post prodüksiyon ve VFX çalışmaları neredeyse bir yıl sürecek ve 2024 yazında filmi sinema salonlarına getirecekler.'' dendi.
Raporda ayrıca Project K'nın muhtemelen 10 Nisan 2024'te vizyona gireceği belirtiliyor. Kaynak ayrıca şunları da ekliyor: ''Şu anki fikir, filmi 2024 Kurban Bayramı hafta sonu getirmek. 2024 bu hafta; Bayram, Ambedkar Jayanti, Tamil Yeni Yılı ve Ram Navami'nin 7 gün içinde düştüğünü göreceği için Tatil dolu bir hafta olacak.''
Eğer bu doğruysa, Prabhas'ın Project K'sı Salman Khan'ın 2024 Kurban Bayramı'ndaki filmiyle çakışacak gibi görünüyor. Bildirildiğine göre, Salman'ın Ali Abbas Zafar'la birlikte oynadığı aksiyon filmi, vizyona girmek için 2024 Bayramını bekliyor.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?