İkilinin Yeni Filminden Görüntüler Mi Sızdırıldı?

Sara Ali Khan, fena olmayan bir hayran kitlesine sahip. Hayranları her zaman yaklaşan projesini ve güncellemesini takip ediyor. Sara'nın hayranlarının neredeyse her şey için ona büyük sevgilerini yağdırmaları olağan olsa da, şimdi Laxman Utekar'ın ekrandaki yeni eşleşme için daha fazla beklenti yaratan filminden Vicky Kaushal ile yeni görünümüne artık sahipler. 
Sara Ali Khan, Laxman Utekar'ın henüz isimsiz olan yeni filminde Vicky Kaushal ile ilk kez beyazperdeye gelirken, herkes merakla onlara ekranda tanık olmayı bekliyor. Hayranları, onun ve Vicky Kaushal'ın Laxman Utekar'ın bir sonraki isimsiz filminin setlerinden yakın zamanda sızan görünüşüne ilişkin yorumlarıyla sosyal medyayı doldurdu. Aktris bir sari görünümünde görülürken, Vicky Kaushal'ın havalı ve rahat bir görünüm sergilediği görüldü.
Bir hayran "Bekliyoruz #VickyKaushal #SaraAliKhan!" yazdı, bir başkası ise "Ekranda çok sevimli olacaklar! Bunun için sabırsızlanıyorum!! #VickyKaushal #SaraAliKhan." dedi. Başka bir Twitter kullanıcısı tweet attı, "Kapil Somya #SaraAliKhan #VickyKaushal için sabırsızlanıyorum."
Ben ikisini çok şey yapamadım...neyse.