Imtiaz Ali Kötü Ayrılıklarına Rağmen İkilinin Filmlerdeki Uyumundan Bahsediyor

Ranbir Kapoor ve Deepika Padukone, Bachna Ae Haseeno setinde bir araya geldi. Mevcut kimyaları bizi büyülemekle kalmadı, bundan kısa bir süre sonra birbirlerine aşık oldular. Aralarındaki kimyayı ve huzuru bozan şey RK'nin rol arkadaşı Katrina Kaif'e aşık olduğu ve kız arkadaşını aldattığını iddia eden Ajab Prem Ki Ghazab Kahani filmi zamanlarıydı. Tüm olanlara mazi olarak bakarsak eski çift, sonradan birlikte filmlerde yıldız oldu. Imtiaz Ali şimdi bir röportajda onların uyumlarından bahsediyor.
Deepika, Ibiza tatilinden Katrina ile olan fotoğrafları internette viral hale geldikten kısa bir süre sonra Ranbir'i bıraktı. Onu açıkça sadakatsizlikle suçladı. Ancak kısa bir süre sonra, eski çift Yeh Jawani Hai Deewani ve Tamasha'da rol arkadaşı oldu.
Imtiaz Ali şimdi ekran dışındayken Indian Express'e şunları söylüyor: ''Tamasha'dan önce üçümüz de birbirimizle çalışmaya gerçekten hevesliydik. Onlar bunu dünyaya açıklama zahmetine bile girmediler, sadece birbirleriyle çalışmak istediler çünkü birbirleriyle çalışmayı seviyorlar - statüleri ne olursa olsun, geçmişleri ne olursa olsun... Şimdiki zaman ne olursa olsun...Çok kararlı ve saflar.''
Imtiaz Ali devam ediyor, ''Onlar bir sahneyi sahne gibi yapacaklar, kişisel hayatlarının bir uzantısı gibi değil. İnsanların hissedebileceği pek çok şey vardı, 'Ah onların bir geçmişi var' ama sette – hatta kamera kapalıyken bile – geçmiş diye bir şey yoktu. Benim için ikisinin de Tamasha'da olması en kolay şeydi.''
Aslında gerçekten de, onların bir zamanlar bir birliktelik ve kötü bir ayrılık yaşadıklarını bilmeyenler ekrandaki kimyalarına bayılır.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?