İşte Alia Bhatt'ın Anılarla Dolu Geçirdiği 2022'ye Göz Atıyoruz!

Alia Bhatt, şüphesiz uzun zamandır çok iyi işler yapıyor. Ancak 2022 yılı özellikle ona aitti. Bu yıl güzel oyuncu için üç hit film sunmaktan, sevdiği adamla evlenmeye ve ilk çocuğunu kucağına almaya kadar birçok dönüm noktasıyla dolu. Yılın sonuna yaklaşırken, işte Alia Bhatt'ın 2022'deki en önemli anlarını karşınıza getiriyoruz.
3 Efsane Film!
Alia Bhatt bu yıl üç hit film verdi. Oyuncu, yıla hem seyircilerden hem de eleştirmenlerden olumlu eleştiriler alan Sanjay Leela Bhansali'nin 'Gangubai Kathiawadi'siyle başladı. Filmdeki performansı her kesimden takdir topladı. Ayrıca ilk prodüksiyon girişimi 'Darlings'
i yayınladı ve bu da çok olumlu eleştiriler aldı. İlk kez Ranbir Kapoor'la birlikte rol aldığı Ayan Mukerji'nin 'Brahmastra'sıyla iş cephesinde yılı kapatmış oldu. Film gişede rekor kıran iş yaptı.Evliliği!
Hayatının aşkı Ranbir Kapoor ile uzun süre çıktıktan sonra Alia Bhatt, Mumbai'deki evlerinde sadece yakın arkadaşları ve ailesinin katıldığı samimi bir düğün töreninde onunla evlendi. Mehdi, sangeet ve düğün sonrası partisinden hemen sonra Alia ve Ranbir tüm şenliklerin çoğunu yaptı. Samimi ama gösterişli düğünlerinden fotoğraflar ve videolar hala sosyal medyada dolaşıyor. Bence hayatındaki en güzel şey de buydu. Diğer güzel şeylerin önünü açtı.Hamileliği!
Evlendikten sadece aylar sonra, Alia ilk hamileliğini duyurmak için sosyal medya hesaplarına gitti. Oyuncu kendisinin ve Ranbir Kapoor'un hastaneden samimi bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafta çiftin ultrason ekranını izlerken samimi bir anı paylaştığı görülüyor. Alia, tatlı fotoğrafa 'Bebeğimiz çok yakında' başlığını attı.Hollywood Çıkışı!
Hollywood çıkışını 'Heart of Stone' ile yapacak olan Alia, hamileliği sırasında film için çekim yaptı. Bollywood oyuncusunun çölün ortasında çekim yaparken çekilmiş fotoğrafları sosyal medyaya düştü. Görüntülerden birinde, bir aksiyon dizisinin ortasında görülüyor. Diğer resimler onu Heart of Stone ekibiyle birlikte gösteriyor. Aksiyon casus gerilim filminde Gal Gadot ve Jamie Dornan da rol alıyor.Baby Shower!
Samimi bir düğün töreninin ardından Alia ve Ranbir, sevdikleriyle güzel bir baby shower kutlamasına ev sahipliği yaptı. Kutlama Mumbai'deki evlerinde yapıldı. Her iki taraftan da yakın arkadaşlarının ve aile üyelerinin varlığını gördü. Muhteşem diva, bebek duşundan bazı tatlı fotoğrafları hayranlarıyla paylaşmak için Instagram hesabını kullandı. Doğum Yapması!
Alia Bhatt ve Ranbir Kapoor, 6 Kasım'da Mumbai'deki bir hastanede ilk kız bebeklerini kucaklarına aldılar. Alia, arkadaşları ve hayranlarıyla tatlı duyuruyu paylaşmak için Instagram hesabını kullandı. Duyuru kartında bir aslan ailesinin resmi vardı. "Ve hayatımızın en iyi haberinde, bebeğimiz burada ve o çok büyülü bir kız." yazıyordu.Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?