İşte Cirkus Filmine Kısa Bir Bakış!

Cirkus'un ilk hareketli posteri bugün yayınlandı. İlginç poster, Ranveer Singh ve Pooja Hegde dahil olmak üzere yakında çıkacak olan filmdeki tüm önemli karakterlere bir bakış sunuyor. Bilmeyenler için, Rohit Shetty yönetmenliğinin yıldız kadrosunda diğerleri arasında Jacqueline Fernandez, Varun Sharma, Johnny Liver, Siddhartha Jadhav ve Sanjay Mishra yer alıyor.
Hareketli poster başlarken, renkli bir zemin üzerinde ''Bu Noel'de ailenizi eğlendirmek için geri döndük.'' ifadesini görebiliyoruz. Bu arada şevkli müzik, her karakterin bakışına bir delilik dokunuşu katıyor. Ranveer, yakında çıkacak olan filmde ikili bir rol oynarken görüleceği için, ilk önce Cirkus'un hareketli afişi karakterlerini tanıtıyor. Daha sonra Pooja Hedge, çekimlerinde sarı bir sari içinde büyüleyici görünürken, Jacqueline Fernandez ikonik saç modeli ve mor kıyafeti ile bize 80'ler ve 90'ların Bollywood aktrislerini hatırlatıyor.
Öte yandan Johnny Lever, Siddharth Jadhav, Sanjay Mishra ve Varun Sharma'nın bakışları da umut verici görünüyor. Cirkus'un hareketli posteri, halkın bir bölümünü heyecanlandırdı.
Bununla birlikte, Rohit Shetty'nin bir sonraki hata komedisi filminin gelişi için geri sayım başladı. Ekip, fragmanı 2 Aralık'ta Mumbai'de düzenlenecek büyük bir etkinlikte açıklayacak. Bollywood Hungama, Rohit Shetty'nin Cirkus'un fragmanını bildiren ilk kaynak oldu. Bize de sizlerle paylaşmak düştü.
Bir ticaret kaynağı şöyle söylüyor: ''3 dakika 47 saniyelik bir fragman, komik anlar ve büyük ölçekle dolu, tüm ekip odak noktası oluyor. Rohit, 23 Aralık'ta vizyona girmesine kadar sıkı bir kampanya yürüttü ve filmin ilk fragmanıyla tüm istediğini iletmek istiyor. İlk varlıkla bir izlenim yaratacağına inanıyor ve fragmanı izleyenler buna bayılıyor.''

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?