İşte Saif Ali Khan'ın En Kötü Öpücüğü!

Bollywood filmleri beyazperdede göstermiş olduğu mahremiyet nedeniyle sıklıkla eleştirilere maruz kalır (ki bu benim Hint filmlerinde en sevdiğim şeydir, ancak o da aldı başını gidiyor masumiyet falan kalmadı). Oyuncuların mahrem sahneleri ne zaman çekmek zorunda kaldıkları ve ne kadar rahatsız oldukları hakkında konuştuklarınu defalarca gördük. Son zamanlarda, Saif Ali Khan ekrandaki yakınlığı ele aldı ve Koffe With Karan programında aktör, Rani Mukerji ile olan öpüşmesini bile en kötü öpücük olarak nitelendirdi.
2021'de YRF, Bunty Aur Babli 2'yi tanıtmak için YouTube kanalında özel bir video yayınlamıştı ve videoda Saif Ali Khan ve Rani Mukerji yer alıyordu. Tanıtım klibinde, ilk işbirliklerini tartışırken görüldüler. Videoda Rani Mukerji'nin Saif Ali Khan'a "Öpüşme çekmini yapmaktan ne kadar korktuğumuzu hatırlıyor musun?" diye sorduğu duyuluyor. Buna, ''Öpüşme çekimini yapmaktan ne kadar korktuğunu hatırlıyorum. Böylece sete geldim ve o gün bana çok iyi davrandın ve 'Nasılsın? Sürüş nasıldı? Ne oluyor?' falan diye sormuştun.'' cevabını veriyor Saif.
Saif Ali Khan ayrıca, Rani Mukerji'nin kendisinden onu Hum Tum'da öpmek istemediğini herkese söylemesini istediğini hatırlamıştı. Saif, “'Bunu söyleyemem' dedim! Patronum söyledi, ben de yapmalıyım.' Dinle, bence yapmamalıyız' demiştin sen de. Sinema tarihinin en kötü öpücüğüydü, çok rahatsız ediciydi. Sen çok rahatsız olduğun için bu beni çok rahatsız etti." diye eklemişti.
Kareena Kapoor Khan ile Koffee With Karan'a tekrar konuk olduğunda, Saif Ali Khan bunu yine 'en kötü öpücük' olarak nitelendirmişti.