Jawan Filminin Kopya Olduğu İddia Ediliyor!

Jawan, duyurulmasından bu yana, özellikle Shah Rukh Khan ve gişe rekorları kıran film yapımcısı Atlee'nin ilk işbirliği olduğu düşünüldüğünde, büyük tepki aldı. Filmde ayrıca başrol oyuncusu olarak Güney süperstarı Nayanthara ve antagonist olarak yıldız Vijay Sethupathi yer alacak. Ancak, son zamanlarda, film, olay örgüsü nedeniyle intihal suçlamalarıyla karşı karşıya. Güneyli film yapımcısı Manickam Narayan, filmin 2006 filmi Perarasu'nun hikayesine dayandığını iddia ederek TFPC'ye (Tamil Film Yapımcıları Konseyi) şikayette bulundu. Allah Allah.

Geçen hafta Times of India, yapımcı Manikam Narayanan'ın TFPC'ye Jawan ve Perarasu hikayelerinin aynı olduğunu iddia ederek şikayette bulunduğunu bildirdi. Film yapımcısı hikayenin haklarına sahip olduğunu iddia etse de, TFPC bir soruşturma için anlaştı, ancak bu raporlara göre soruşturma ancak 7 Kasım'dan sonra devam edecek.
Perarasu filminden bahsetmişken, Vijayakanth'ı ikili bir rolde öne çıkaran ve bir CBI memurunun görevi etrafında dönen 2006 aksiyon suç filmi, bir yargıcın gizemli bir şekilde ortadan kaybolması vakasını araştırma göreviyle görevlendirildi. Shah Rukh Khan'ın filmde ikili bir rol oynayacağına dair söylentiler olsa da, Jawan'ın yapımcıları henüz film hakkında pek fazla detay vermedi. Belki de bambaşka bir konusu vardır detaya inildiğinde. Bilemiyorum.
Jawan'ın büyük ölçekte çekilecek bir film olması bekleniyor. Film, Mumbai, Pune, Hyderabad ve Chennai dahil olmak üzere Hindistan'ın farklı yerlerinde çekilecek. Nayanthara ve Vijay Sethupathi'nin yanı sıra filmde Güney ve Bollywood endüstrisinden Priyamani, Yogi Babu, Sunil Grover ve Sanya Malhotra gibi birçok ünlü de yer alıyor. Shah Rukh Khan'ın aksiyon dolu karakterine dair posterler bu yılın başlarında yayınlandı ve film hala çekim aşamasında.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?