Kajol'ün Yeni Filminin Posteri Yayınlandı

Bollywood oyuncusu Kajol, sonunda yeni filmi Salaam Venky'nin ilk posterini yayınladı!


Aktris, dün 10 Kasım'da resmi Instagram hesabından,
''Ek Badi Zindagi ka Bada (çeviremedim) Kutlaması başlamak üzere!️ #SALAAMVENKY Fragmanı 14 Kasım'da! Sujata ve Venkatesh'in inanılmaz yolculuğunu sadece 9 Aralık'ta sinemalarda izleyin!'' yazdı.
Poster, kırmızı bir sari giymiş Kajol'u, tekerlekli sandalyedeki bir adamı çanta dolusu yiyecekle iterken gösteriyor. Kajol, filmin fragmanının 14 Kasım'da çıkacağını duyurdu. Film, inanılmaz derecede gerçek bir hikayeden ve gerçek karakterlerden ilham alıyor. Salaam Venky, en zor koşullarla mücadele eden övgüye değer bir annenin hikayesini sergilemek için Kajol ve Revathy'yi bir araya getirecek.
Kajol'un aktör eşi Ajay Devgn, gönderiye, "Salaam Venky hakkında süper şeyler duydum. Duygusal olarak yüklü ve eğlenceli olacak. Tebrikler @kajol @revathyasha @vishaljethwa06 @rahulbose7 @simplyrajeev @aahanakumra.'' yazdı.
Yapımcılığını Suuraj Sinngh, Shraddha Agrawal ve Varsha Kukreja'nın Blive Productions ve Take 23 Studios adı altında üstlendiği Salaam Venky'nin yönetmenliğini Revathy üstleniyor. Ekip, daha önce The Last Hurrah adlı filmin ilk programı için çekimlere başlamıştı.
Oyunculuktan yönetmenliğe geçiş yapan Revathy'nin yönettiği Salaam Venky, 9 Aralık'ta vizyona girecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?