Kajol'ün Ajay Devgn Dışında Sevdiği Kişi Kim?

Bollywood'un güçlü çifti Kajol ve Ajay Devgn, yaklaşık yirmi yıldır evliler. İkisi, zıt kişilikleri nedeniyle 'pek de mümkün olmayacak' bir çift olarak biliniyor desek yeridir. Onların aşk hikayesi bir peri masalından daha az değil. Ancak şimdi Karan Johar, aktrisin önceleri bir süperstara aşık olduğunu ve bunun Drishyam oyuncusu eşi olmadığını açıkladı.

Son zamanlarda Kajol, yaklaşan filmi Salaam Venky'yi tanıtmak için Jhalak Dikhhla Jaa 10 programında göründü. Programda olan Dharma yapımlarının baş ustası ve film yapımcısı KJo, aktrisin bir süperstara olan gizli aşkına dair ağzından baklaları çıkardı.
Dans realite şovunun yaklaşan bölümünün bir promosyonu paylaşıldı ve burada sunucu Maniesh Paul, Karan Johar'a "Ajay dışında Kajol'un Bollywood'daki aşkı kimdi?" diye sordu.
Yapımcı, "Ona büyük bir aşıktı." diye yanıt verdi ve içinde "Akshay Kumar" yazdığı bir sayfa açtı. Daha sonra Kajol, film yapımcısı hakkında başka bir sırrı ortaya çıkardı. Oyuncu, KJo'nun hayatta bir koreograf olabileceğini ancak yönetmenliği seçtiğini söyledi.
Bilmeyenler için Kajol ve Akshay Kumar, 90'lardan beri en popüler aktörler arasında. İkisi sadece 1994'te vizyona giren Yeh Dillagi adlı tek bir filmde birlikte çalıştı. Tabii Kajol ona aşık mıydı yoksa sadece bir hoşlanma mıydı, emin olamıyoruz. 

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?